#1 2011-07-16 08:52:21

 eMCe

http://s2.ifotos.pl/img/bukmacher_hsxnqhq.png

9588324
Skąd: że znowu
Zarejestrowany: 2011-07-08
Posty: 509
Punktów :   

Cytaty bokserów

Co jak co, ale niektórzy bokserzy potrafili "wyskrobać" ciekawe myśli.

Moim ulubionym myślicielem jest oczywiście Ali, ostatnio na orgu pojawił się spis jego największych (wygłoszonych publicznie) cytatów:

1. Przyjaźń to najtrudniejsza rzecz do wyjaśnienia. To nie jest coś, czego możesz nauczyć się w szkole, ale jeśli nie nauczyłeś się w życiu przyjaźni, to nie nauczyłeś się niczego.
2. Mistrzowie nie rodzą się w salach treningowych. Mistrzowie rodzą  się z tego, co mają głęboko w sobie – z pragnień, marzeń, wizji.
3. Nienawidzę każdej sekundy treningu. Ale mówię sobie, nie rezygnuj, cierp teraz i żyj przez resztę życia jako mistrz.
4. Tylko człowiek, który został pokonany może sięgnąć na samo dno swojej duszy i podnieść się z dodatkowymi siłami.
5. Jestem największy. Mówiłem tak nawet gdy jeszcze o tym nie wiedziałem.
6. To powtarzanie afirmacji prowadzi do wiary. A kiedy wiara przeradza się w głębokie przekonanie, można dokonać wielkich rzeczy.
7. Człowiek który w wieku 50 lat postrzega świat tak samo, jak robił to w wieku 20 lat, stracił 30 lat swojego życia.
8. Kiedy jest się tak wspaniałym jak ja, trudno jest być skromnym.
9. Walka jest wygrana lub przegrana z daleka od świadków – poza linami, na siłowni, na zwykłej drodze, na długo przed tym gdy tańczyłem w światłach reflektorów.
10. Jeśli kiedykolwiek śniłeś o pokonaniu mnie, lepiej się obudź i przeproś.

11. Wiek nie ma żadnego znaczenia. Masz tyle lat, ile sam uważasz.
12. Będę tańczył jak motyl i żądlił jak pszczoła
13. Nigdy nie myślałem o przegrywaniu, ale skoro to już się stało, jedyne co mogę zrobić, to przyjąć to z godnością. To mój obowiązek wobec wszystkich, którzy we mnie wierzą. Wszyscy w życiu kiedyś doznamy porażki.
14. Jestem tak szybki, że gdy zeszłej nocy zgasiłem światło w pokoju hotelowym, byłem w łóżku zanim zrobiło się ciemno.
15. Nienawidzenie kogoś z powodu koloru jego skóry jest złe. Nie ma znaczenia jakiego koloru jest nienawiść. To totalna bzdura.
16. Oddaj to, co wątpliwe za to co jest pewne. Prawda przynosi spokój umysłowi, kłamstwo niepokój.
17. Życie to hazard. Możesz się zranić, ale ludzie giną w katastrofach lotniczych, tracą ręce i nogi w różnych wypadkach, umierają każdego dnia. Tak samo jest z zawodnikami, niektórzy umierają w ringu, niektórzy ponoszą obrażenia, niektórym nic się nie dzieje. Po prostu nie potrafisz sobie wyobrazić, że coś z tych rzeczy może przytrafić się tobie.
18. Nie jestem największy. Jestem większy niż największy. Nie tylko nokautuję przeciwników, wybieram rundy w których to zrobię.
19. Żeby móc odrzucić bogactwa, niezbędne jest by je najpierw zdobyć. Dopiero wtedy możesz powiedzieć, że jesteś naprawdę bogaty.
20. Jestem Ameryką. Częścią, której nie poznajesz. Ale przyzwyczaisz się do mnie. Czarny, pewny siebie, zarozumiały. Moje imię, nie twoje, moja religia, nie twoja, moje cele, moje własne. Przyzwyczaisz się do mnie.
21. Mamy tylko jedno życie, które wkrótce będzie przeszłością. To co robimy dla Boga jest jedynym, co będzie trwać.
22. To brak wiary sprawia, że ludzie boją się podejmować wyzwania, a ja w siebie uwierzyłem.
23. W domu jestem miłym facetem, ale nie chcę by świat o tym wiedział. Zauważyłem, że skromni ludzie nie zachodzą zbyt daleko.
24. Chciałbym aby ludzie kochali każdego tak samo jak kochają mnie. Świat byłby wtedy lepszym miejscem.
25. Nie mam nic do Wietkongu. Żaden Wietnamczyk nie nazwał mnie nigdy czarnuchem.

Offline

 

#2 2011-07-16 11:25:23

Liscthc

http://s2.ifotos.pl/img/bukmacher_hsxnqhq.png

Zarejestrowany: 2011-07-08
Posty: 597
Punktów :   

Re: Cytaty bokserów

Muhammad Ali.

- Czy poczułem jego lewy hak? Poczuli go nawet moi przodkowie w Afryce - powiedział Ali po ciosie Henry
Coopera i walce, która mogła zmienić sport.

Henry Cooper!

"Panie Cooper, czy miał pan ostatnio w lustro ręku i widział swój nos? - zapytała baronowa Summerskill, laburzystka i zwolenniczka zakazu boksu na Wyspach, podczas debaty telewizyjnej. - Cóż, madame, czy miała pani ostatnio lustro w ręku i widziała swój nos? Dla mnie usprawiedliwieniem jest boks, a dla pani?"

To był gość!!
Pokój na wieki.


http://upload2.fototube.pl/pics/2011/09/29/org/d01baf464a4bc819dd7d73edbecac2e6.jpg[/url]

Offline

 

#3 2011-07-16 11:26:52

 eMCe

http://s2.ifotos.pl/img/bukmacher_hsxnqhq.png

9588324
Skąd: że znowu
Zarejestrowany: 2011-07-08
Posty: 509
Punktów :   

Re: Cytaty bokserów

"Wszystko co może sobie umysł wyobrazić, ciało może osiągnąć"

- Ken Norton

Offline

 

#4 2011-07-16 18:17:00

 Hekos

http://s2.ifotos.pl/img/bukmacher_hsxnqhq.png

Zarejestrowany: 2011-07-08
Posty: 204
Punktów :   

Re: Cytaty bokserów

"Jeżeli przynajmniej śnisz, żeby mnie pokonać, lepiej, żebyś się obudził i przeprosił" - Muhammad Ali

"To tylko praca.Trawa rośnie,ptaki śpiewają,a ja po prostu biję ludzi" - Muhammad Ali

"Jestem tak szybki, że zeszłej nocy, gdy wyłączyłem światło, byłem w łóżku zanim zrobiło się w pokoju ciemno" - Muhammad Ali

"3/4 życia spędziłem na treningach, resztę zmarnowałem"

"Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"

"Padłem... nikt nie poda ręki... sam wstanę... silniejszy"

"Na tyle jesteś dobry, na ile jest dobry Twój najsłabszy punkt"

"Wolno Ci przegrać z wrogiem, ale nigdy z własnym strachem"

"Nie musisz wstydzić sie przegranej jeżeli wal

"Płacz na treningu , śmiej się podczas walki"

"Wstań i walcz,to Twoje życie, Twój największy skarb"

"Sztuka nie jest wygrać 13 walk z rzędu, gdy trenujesz z fachowcami, i gdy Bóg dał ci talent, sztuka jest wtedy gdy wszyscy uważają że mistrzem nie będziesz mimo tego robisz to, rezygnujesz z przyjemności wkładasz w to serce, jednak podejmujesz walkę bo wiesz że zrobisz wszystko by spróbować,nie ważne że ryzykujesz przy tym życie, to nie ma znaczenia, ból jest tymczasowy a duma po nim wieczna, nawet gdy przegrasz będziesz sam dla siebie mistrzem. Ja tylko chce zrobić to na co zasłużyłem !"

"Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz."

"Ten,kto pokonuje innych,jest silny.Ten,kto pokonuje siebie,jest potężny"

"Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność"

"Fall seven times, stand up eight"

"Codziennie trzeba starać się wykraczać poza swoje możliwości"

"Czy choćby najmniejsze osiągnięcie warte jest radości,jeżeli jego zdobyciu nie towarzyszy łzy ból i łzy?"

"Dopóki walczysz, jesteś zwyciężcą"

"Champions are made not born!"

"Za ciosem wyprowadź cios,dobrej passy nie można marnować"

" Gdy ty nie ćwiczysz, ktoś inny trenuje aby skopać Ci dupę"

"Dobry trening to taki, po którym na ścianach skrapla się pot"

"Nigdy nie przegrywasz gdy walczysz .. przegrywasz gdy przestajesz walczyć"

"Nad brutalną siłę zdecydowanie przedkładam brutalną technikę"

"Jeśli pokonałeś przeciwnika to znaczy, że był słabszy. A pokonać słabszego od siebie to żadna sztuka"



*Wygrywaj bez pychy, przegrywaj bez urazy. Bruce Lee*

*Mistrzami zostają tylko ci, którzy podchodzą do każdego ćwiczenia tak, jakby szli na śmierć lub na ostatnią bitwę, w której zwyciężą albo zginą. Zwycięża ten, dla którego wygrana jest ważniejsza niż życie…*

"Strach może być twoim najlepszym przyjacielem albo najgorszym wrogiem. Jest jak ogień. Jeżeli potrafisz go kontrolować, może dla ciebie gotować; może ogrzać twój dom. Jeżeli jednak nie potrafisz go kontrolować, może spalić wszystko wokół ciebie i zniszczyć ciebie samego." - Mike Tyson

*Zapomnij o zwyciezaniu i przegrywaniu; zapomnij o dumie i bolu.
Pozwol przeciwnikowi by zadrasnal Ci skóre, a ty wedrzesz sie w jego mieso;
Pozwol mu by wdarl sie w twoje mieso, a ty polamiesz mu kosci;
Pozwol mu polamac ci kosci, a ty odbierzesz mu zycie!
Nie troszcz sie o swoje wyjscie cało - złóż przed nim swoje życie!*


Sic vi pacem para bellum - chcesz pokoju szukuj sie na wojne
Wergiliusz

"Ból jest njalepszym instruktorem, ale nikt nie chce zostać jego uczniem."

"Za każdym triumfem kryją się nowe wyzwania"- Masutatsu Oyama

Samo zwycięztwo nic nie znaczy, trzeba umieć je wykorzystać.




Może się powtarzają z góry przepraszam, ale nie chce mi się sprawdzać.


- Andrzej Gołota zapytany po drugiej walce z Riddickiem Bowe, dlaczego ponownie bił poniżej pasa: "Musicie przyznać, że zrobiłem postępy. W pierwszej walce uderzyłem go cztery razy, w drugiej już tylko dwa".

Offline

 

#5 2011-08-01 10:17:28

Jelonek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-25
Posty: 57
Punktów :   

Re: Cytaty bokserów

Dobra mam trochę czasu, to poodświeżam tematy:) Poniżej wkleje, te z bokser.org:

Mike Tyson:

1.Nazwał mnie gwałcicielem i odludkiem. Przecież nie jestem odludkiem.
2. Lennox Lewis, idę po ciebie człowieku. Mój styl jest wybuchowy, moja obrona jest nieskazitelna, jestem okrutny. Chcę dostać twoje serce, chcę zjeść twoje dzieci. Chwała Allahowi !
3. Moim głównym celem jest bycie profesjonalistą, ale również zabicie go.
4. Chcę mu wyrwać serce i nakarmić go (Lennoxa Lewisa) nim. Chcę zabijać ludzi, chcę wyrywać im żołądki i zjadać ich dzieci.
5. To moja kariera. Mam dorastające dzieci. Musiałem się zemścić. Uderzył mnie głową. Spójrzcie na mnie - moje dzieci będą się mnie bały (po odgryzieniu kawałka ucha w walce z Evanderem Holyfieldem)
6. Czułem że Holyfield używa do walki swojej głowy. Powiedziałem o tym sędziemu, ale nie dostałem żadnej pomocy, więc go ugryzłem. Trzeba było się jakoś obronić, zdarza się.
7. Nie masz niczego, by mnie pokonać. Cieszę się na tę walkę.
8. Jesteś słodki. Upewnię się, że mocno mnie pocałujesz swoimi dużymi ustami. Zrobię z ciebie swoją dziewczynę (o Razorze Ruddocku)
9. Kwiczał jak moja żona.
10. Mogłem go znokautować w trzeciej rundzie, ale wolałem się nie spieszyć, aby zapamiętał tę noc na bardzo długo.

11. Zapłaciłem pracownikowi ZOO w Nowym Jorku, by otworzył je dla mnie i dla mojej żony. Kiedy dotarliśmy do klatki z gorylami, największy z nich zastraszał wszystkie inne. Były silne, ale to wciąż były niewinne maleństwa. Zaproponowałem opiekunowi 10 000 dolarów, by otworzył klatkę i pozwolił mi ukarać dużego goryla. Odmówił.
12. Każdy z odrobiną zdrowego rozsądku zdaje sobie sprawę, że gdybym naprawdę uderzył moją żonę, to urwałbym jej głowę. To wszystko kłamstwa. Nigdy jej nawet nie dotknąłem.
13. Pewnego ranka obudziłem się i zauważyłem, że mój ulubiony gołąb Juliusz nie żyje. Byłem załamany i chciałem użyć jego klatki do zrobienia kija baseballowego, by go uhonorować. Wyniosłem ją przed dom i wróciłem na chwilę do środka. Dozorca w tym czasie wrzucił klatkę do śmietnika. Ruszyłem za nim i uderzyłem takim prawym, jak nikogo innego. Leżał potem na ziemi w konwulsjach jak niedorozwinięty.
14. Nie czuję, by fani mnie kochali, bo mnie nie kochają. Nie znają mnie jako człowieka, lecz znają przez to, co robię. Ponieważ płacą, by zobaczyć jak biję ludzi. Biali płacą, bo jedyną rzeczą, którą szanują są moje umiejętności sportowe. Ale jeśli mieliby zaświadczyć przed sądem, że nie jestem złym człowiekiem, nie zrobili by tego, bo maja mnie za drania.
15. Jest dziewięć milionów ludzi, którzy oglądają mnie w ringu i nienawidzą za to, jaki jestem. Większość z nich jest biała. Nie mam z tym problemu. Wystarczy mi, że będą potrafić poprawnie przeliterować moje imię.
16. Myślę, że przeciętny człowiek uważa, iż jestem zwyczajnym świrem i zasługuję na wszystko co mi się przytrafia. Tak myślę.
17. Musicie to zrozumieć, Frank Bruno nie byłby mistrzem, gdybym nie siedział w więzieniu. Oliver McCall nie byłby mistrzem, gdybym nie siedział w więzieniu. Mnóstwo tych ludzi nie byłoby mistrzami. Michael Moorer nie byłby mistrzem, gdybym nie siedział w więzieniu. Oni nic by się osiągnęli, gdybym był na wolności. Nie mają swojej legendy. Żaden z nich jej nie ma.
18. Powinienem był być w formie. Powinienem był walczyć. Holyfield i cała reszta nie byliby wtedy mistrzami, ale tak się złożyło, że byłem nieaktywny 4 czy 5 lat i waga ciężka przez to się wyrównała.
19. Popatrzcie na tę całą sytuację. Oni wszyscy razem ze swoimi matkami powinni całować mój tyłek za to, że poszedłem do więzienia. Inaczej byliby jednymi z wielu, zarabialiby grosze i musieliby otworzyć restaurację lub bar - coś z czego mogliby żyć.
20. Chciałem trafić go w nos, tak, by wbił mu się w mózg.

21. Boks wychodzi na dobre wszystkim oprócz samych zawodników. To oni są przez cały czas na świeczniku, to ich wszyscy opuszczają, gdy coś pójdzie nie tak. Jeden oszaleje, drugi zacznie pić, bo ten sport to wielka presja przez którą traci się zdrowy rozsądek.
22. Jak oni śmią próbować mnie pokonać swoimi prymitywnymi umiejętnościami? To mnie wkurza. Powinni być martwi.
23. Moja siła jest niewyobrażalna. Czuję jak ich mięśnie zapadają się pod moimi uderzeniami. To absurdalne, że próbują wejść do mojego królestwa.
24. To ciekawe, że stawiacie mnie na równi z wybitnymi: Muhammadem Ali, Joe Louisem i Jack`em Johnsonem. Udowodniłem w czasie swojej kariery, że przebiłem ich popularnością. Jestem największym zawodnikiem w historii sportu. Nie wierzycie? Sprawdźcie stan mojego konta.
25. Bez dyscypliny - nie ważne jak dobry jesteś - jesteś nikim. Możesz trafić na twardego gościa, który przyjmie wszystkie Twoje najlepsze ciosy i będzie dalej nacierał, bo jest twardy. Nie zniechęcaj się wtedy, to właśnie jest boks.
26. Chcę, by dawali mi do ringu ludzi,a ja będę odbierał im zdrowie. Przynoszę ból, mnóstwo bólu.
27. Nikt się mną nie przejmuje. Nikogo nie będzie obchodzić gdy moje dzieci będą głodować. Muszę wspierać moje dzieci. Potrzebuję więcej pieniędzy.
28. Nigdy nie widziałem mojej matki szczęśliwej lub dumnej z czegoś, co zrobiłem. Dla niej byłem łobuzem, biegającym po ulicach i wracającym do domu w nowych ciuchach, za które wiedziała że nie zapłaciłem. Nigdy nie miałem szansy z nią porozmawiać lub czegoś o niej się dowiedzieć. Nie miało to żadnego wpływu na karierę, ale to rujnuje emocjonalnie i  osobiście.
29. Chcę rzucić twoim dzieckiem i zdeptać jego jądra. Wtedy będziesz wiedział co czuję wstając każdego dnia. Tylko wtedy zrozumiesz moje cierpienie.
30. Bez wątpienia wygram tę walkę, jestem tego pewien. Wiesz, normalnie nie udzielam wywiadów kobietom dopóki nie pójdę z nimi do łóżka. Więc nie mów już więcej. Chyba że będziesz chciała, no wiesz…
31. Ludzie mówią to, co czują. Po prostu, bez powodu. Wiem że czasem mówię coś źle, obrażam ludzi, zadam sprośne pytanie kobiecie ponieważ cierpię. Mam w sobie ból, który będzie mi towarzyszył przez resztę życia. Chcę dać trochę tego cierpienia Lewisowi.
32. Nie jestem Matką Teresą, ale nie jestem też Charlesem Mansonem.
33. Nie wiem kim byłbyś, gdyby przez 20 lat obserwowały cię kamery. Mógłbyś być homoseksualistą. Mnie kamery obserwują odkąd miałem 13 lat.
34. Czuję, że nie jestem częścią tego społeczeństwa, bo tutaj każdy jest pieprzonym hipokrytą. Wszyscy mówią że wierzą w Boga ale nie robią nic dla niego. Nikt nie rozumie o co w tym naprawdę chodzi. Gdyby Jezus tu był, myślisz, że okazałby mi miłość ? Myślisz, że kochałby mnie?  Jestem muzułmaninem, a czy Jezus by mnie kochał? Myślę, że poszedłby ze mną na drinka i zapytał dlaczego tak się zachowuję. Byłoby fajnie. Rozmawiałby ze mną. Żaden chrześcijanin tego nie zrobił. Wrzucili mnie do więzienia i napisali o mnie złe rzeczy, a potem poszli do kościoła w niedzielę mówiąc, że Jezus to cudowny człowiek i wróci, by nas zbawić. Nie rozumieją że kiedy powróci, ci szaleni, chciwi, zachłanni kapitaliści znowu go zabiją.
35. Dałem kiedyś żebrakowi na ulicy 100 dolarów. Ktoś spytał po co, skoro i tak wyda to na narkotyki. Ale to już nie moja sprawa, Allach go osądzi.

36. Jestem człowiekiem. Żyję i nie boję się umrzeć, a kiedy umrę, będę w raju i nie będę się o nic martwił.
37. Wiem tylko, że wszyscy szanują prawdę, a nikt nie żyje w prawdzie z sobą. Wszyscy ci bohaterowie, którzy żyją schludnie i mają uporządkowane życie,popełniliby samobójstwo gdyby przeszli przez to, co ja. Oni nie potrafiliby się nawet wysrać w miejscach w których ja musiałem mieszkać.
38. Strach jest twoim największym przyjacielem lub największym wrogiem. To tak samo jak z ogniem – jeśli potrafisz go kontrolować, możesz gotować jedzenie i ogrzać swój dom. Jeśli nie potrafisz, spali wszystko dookoła i ciebie samego. Jeśli potrafisz kontrolować strach, sprawi, że będziesz bardziej czujny,  jak jeleń przechodzący przez jezdnię.
39. Jestem taki jak ty. Też kuszą mnie zakazane owoce. Myślę, że to nie amerykańskie nie umawiać się z piękną kobietą, nie być z nią w związku, odmówić sobie ssania ku**a. Tak jak mówiłem wcześniej, każdy w tym kraju jest pieprzonym kłamcą. Media wmawiają ludziom, że ten zrobił to, a ten tamto. Wtedy dowiadujemy się, że jesteśmy tylko ludźmi, że Michael Jordan zdradził żonę, tak jak wszyscy inni i że my wszyscy zdradzamy swoje żony w taki lub inny sposób, fizycznie, psychicznie czy emocjonalnie.
40. Nikt nie jest idealny. Zawsze będziemy to robić. Jimmy Swaggart jest lubieżny, Mike Tyson jest lubieżny – ale nie jesteśmy przestępcami. Przynajmniej ja nie. Wiecie o czym mówię. Chciałbym spać z cudzymi żonami, bo po prostu już taki jestem. Poświęciłem wiele w swoim życiu, mogę dostać coś w zamian? Okradziono mnie z wszystkich pieniędzy. Czy ktoś może zrobić mi loda, tak zwyczajnie, bez późniejszego zamiaru szantażowania mnie i wrzucenia do więzienia?
41. Jestem najbardziej nieodpowiedzialną osobą na świecie. Wiecie dlaczego? Bo w wieku 21 lat daliście mi 50 albo 100 milionów dolarów i nie wiedziałem co mam robić. Jestem z getta. Nie wiedziałem jak się mam zachować. Jednego dnia byłem naćpany i okradałem czyjś dom. A chwile później usłyszałem – jesteś mistrzem świata wagi ciężkiej. Kim? Ja sam nie wiem kim jestem. Jestem tylko głupim dzieckiem. Zostałem sponiewierany, okradziony przez własnych prawników. Jestem zwykłym wojowniczym głupcem, jestem głupcem który myśli że jest kimś. A wy mi mówicie że powinienem być bardziej odpowiedzialny ?
42. Nie reaguję już na tragiczne wydarzenia. Przeżyłem już tyle złych rzeczy jako dziecko, że niektórzy myślą że nic mnie nie obchodzi. A ja już zwyczajnie nie potrafię okazać emocji. Nie potrafię już płakać.
43. Chcę po prostu podbijać ludzi i ich dusze.
44. Jestem czarnym człowiekiem z wylęgarni zbrodni. Mroczną postacią z trzewi nieprawości. Chciałbym być Mike`em, który gra w reklamach, ale nie można żyć między kłamstwem a prawdą.
45. Wciąż nie mogę uwierzyć że Muhammad Ali zna moje imię. To mnie cały czas zadziwia. Pierwszy raz spotkałem go w 1976 roku. Siedziałem w ośrodku dla nieletnich i tak się złożyło, że składał w nim wizytę. To była niezapomniana chwila.
46. Moja kariera była skończona już w 1990 roku.
47. Nie mam już ochoty, by kogokolwiek skrzywdzić. Widzę denerwującą muchę, ale nie stać mnie już na to, by wstać i ją zabić.
48. Moją największą wadą jest wrażliwość. Jestem bardzo wrażliwym człowiekiem.
49. Moje życie nie jest takie tragiczne. Ilu znacie ludzi, którzy właśnie zbankrutowali i kupili dom za 3 miliony dolarów?
50. Okazało się, że ktoś komu ufałem, kogo traktowałem jak zastępczego ojca, brata, okazał się być zwykłym czarnuchem i kłamcą. Wyrządził więcej złego czarnym bokserom niż jakikolwiek biały promotor w historii boksu (o Donie Kingu).
51. Chwała Allachowi. Mogę walczyć dla niego z każdym człowiekiem, z każdym zwierzęciem. Dla niego mogę walczyć nawet z Jezusem.

Offline

 

#6 2011-08-02 12:41:49

 Hekos

http://s2.ifotos.pl/img/bukmacher_hsxnqhq.png

Zarejestrowany: 2011-07-08
Posty: 204
Punktów :   

Re: Cytaty bokserów

1 dobre


- Andrzej Gołota zapytany po drugiej walce z Riddickiem Bowe, dlaczego ponownie bił poniżej pasa: "Musicie przyznać, że zrobiłem postępy. W pierwszej walce uderzyłem go cztery razy, w drugiej już tylko dwa".

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwww eeitp wilczasforahg